Series
Ratings
224
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- Moriarty the Patriot OVARated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0