Series
Ratings
209
WestworldRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Uncle SamshikRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0