Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 2.5