Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5