Movies
Ratings
212
I Can SpeakRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
High & Low The MovieRated ★ 3.5- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 4.5
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0