Series
Ratings
25
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
School DaysRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Romantic KillerRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Junji Ito CollectionRated ★ 2.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 1.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 2.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0