Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SplitRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Robot & FrankRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 4.0