Titles you rated
The End of the StormRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0