Titles you rated
Love, LiesRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0