Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
대학전쟁Rated ★ 2.5- Code: Secret RoomRated ★ 2.5
Money GameRated ★ 3.0
The Black Sheep GameRated ★ 2.0
Zerosum GameRated ★ 2.5
Treasure HuntRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Society GameRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0