Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The IcemanRated ★ 3.0
Side EffectsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.5
Into the MirrorRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.5- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0