Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Farewell SongRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.0
Midnight Diner 2Rated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 3.0