Series
Ratings
11
Emily in ParisRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5