Movies
Ratings
964
Last MileRated ★ 3.0
Ichikei's Crow The MovieRated ★ 2.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Happy HourRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5
Special ActorsRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
You're not normal, either!Rated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
Over the TownRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5