Series
Ratings
127
Death by LightningRated ★ 2.5
American PrimevalRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Dune: ProphecyRated ★ 2.5
Servant Season 3Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5
RomeRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 3.0
Servant Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 2.5
ServantRated ★ 3.0