Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5