Movies
Ratings
366
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The BoxtrollsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5