Movies
Ratings
342
The Truman ShowRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.0
Peter RabbitRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0