Movies
Ratings
175
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
The MachinistRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 3.0