Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
WickedRated ★ 5.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0