Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 2.5