Movies
Ratings
531
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0