Movies
Ratings
26
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0