Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5- Gridman UniverseRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
TrapeziumRated ★ 3.0
The Colors WithinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0