Series
Ratings
84
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 3.5
Heat the Pig LiverRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Plastic MemoriesRated ★ 4.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVARated ★ 2.5