Movies
Ratings
380
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5