Series
Ratings
22
LIFERated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0