Series
Ratings
60
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
GleeRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0