Movies
Ratings
577
I Am SamRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 1.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5