Movies
Ratings
298
28 Years LaterRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
In the HeightsRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0