Series
Ratings
15
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0