Series
Ratings
87- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
BootsRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 5.0