Movies
Ratings
718
Baby DriverRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The NetRated ★ 1.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
JarheadRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5