Series
Ratings
25- The FrogRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Midnight Asia: Eat Dance DreamRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Miss CulinaryRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.5
GLOWRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5