Movies
Ratings
1479
Cape FearRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
MirageRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Not One LessRated ★ 4.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 2.0