Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0