Movies
Ratings
1315
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 4.0