Series
Ratings
99 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
 The Glory Part 1Rated ★ 2.5 The Glory Part 1Rated ★ 2.5
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.0
 The Worst of EvilRated ★ 2.5 The Worst of EvilRated ★ 2.5
 Bungo Stray DogsRated ★ 3.5 Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
 Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0 Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
 Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0 Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
 DAN DA DANRated ★ 3.5 DAN DA DANRated ★ 3.5
 My MisterRated ★ 5.0 My MisterRated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 3.5
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
 Kaiju No. 8Rated ★ 3.0 Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
 MIU404Rated ★ 2.5 MIU404Rated ★ 2.5
 Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5 Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5
 UnnaturalRated ★ 4.5 UnnaturalRated ★ 4.5
 MindhunterRated ★ 3.5 MindhunterRated ★ 3.5