Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Nacho LibreRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 1.0