Series
Ratings
27
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 4.5