Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 4.0