Titles you rated
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0