Movies
Ratings
517
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 1.0
ClickRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Indian SummerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 1.0
MulanRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 0.5