Movies
Ratings
305
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
21 BridgesRated ★ 3.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 2.0
The TurningRated ★ 3.5
My SpyRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 2.5
Monster HunterRated ★ 2.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The Black PhoneRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
NapoleonRated ★ 3.0