Titles you rated
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0