Titles you rated
The PriestsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The AnchorRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0