Titles you rated
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0