Series
Ratings
14
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 1.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 2.5- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0