Movies
Ratings
312
8 MileRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0