Titles you rated
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 1.5
Endangered SpeciesRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Flushed AwayRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
RioRated ★ 4.0
Pi's StoryRated ★ 2.0
AntzRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0